Hliníkové Brány


Hliníkové ploty a brány ponúkajú širokú variabilitu dizajnu ako v klasickom, tak aj modernom prevedení. Zákazníkom dodávame komplexné služby od návrhu cez ich výrobu až po konečnú dodávku a montáž. 

Kované Brány


Obľúbený a overený typ brán s masívneho materiálu zaručuje pevnosť a odolnosť. Dlhá životnosť a minimálna nutnosť údržby je ďalším veľkým plusom tohto typu brán. Aby vaša brána vydržala dlhé desaťročia, stačí ju raz za pár rokov pretrieť farebným náterom a údržba je zasa na dekádu hotová.
V prípade potreby dodávame aj s elektrickým pohonom.

Zábradlia


Sú vyrábané na zákazku a špeciálne potreby klienta. Výber zábradlia na schodisko môže výrazne ovplyvniť výzor priestoru. My Vám ponúkame dizajnové a moderné riešenia, najčastejšie vyrábané v antikorovom prevedení, čo zabezpečí príjemný vzhľad a ľahkú údržbu aj po rokoch užívania.

Prístrešky


Prístrešky nad vchody a dvere chránia pred dažďom a vetrom.

Doplnky


Popri našej hlavnej produkcii vyrábame rozličné typy doplnkov ako sú svietidlá, stojany, podložky pod stolíky, stoly, držiaky na fľaše a iné výrobky. 

Zákazkové zámočníctvo


Dôležitú súčasť nášho portfólia tvorí výroba na zákazku podľa požiadaviek klienta, či konkrétneho návrhu architekta. Prvoradou snahou je 
príprava a realizácia najvhodnejšieho riešenie. Neváhajte sa preto na nás obrátiť s Vašimi predstavami.